Tata w budowie – książka którą warto przeczytać

Tata pisze bloga

Tak niewielu Ojców zdecydowało się na pisanie bloga i szczere wyrażanie uczuć, które w nim się kłębią. Czasem chcą pochwalić się swoją dumą z posiadania dzieci, a czasem chcą wyrzucić z siebie to, co nazbierało się negatywnego. W każdym razie większość blogujących Ojców pisze rzadko, ale może dzięki temu warto na ich wpisy czekać. Jednym z nich jest Tomasz Bułhak, autor poczytnego bloga Tata w budowie, którego nie muszę przedstawiać. Na pewno go znacie. Dziś w trochę innej roli, bo Tomasz poszedł o krok dalej i napisał książkę i dziś nieco o niej, bo mam to szczęście, że mogłem ją przeczytać.

„WordPress 4. Instalacja i zarządzanie” – dla każdego

„WordPress 4. Instalacja i zarządzanie”

Jak zapewne wiecie, często pomagam Wam przy drobnych problemach z blogami opartymi na WordPress. Czasem to drobna zmiana czcionki, czasem mała podpowiedź jeżeli chodzi o szablon lub jego drobna zmiana, a czasem to nawet instalacja wszystkiego na hostingu. Ale jest książka, dzięki której każdy z Was może zdobyć potrzebną wiedzę na temat działania WordPress w wersji 4, jego instalacji i zarządzania, a nawet wiele więcej. Ta książka to „WordPress 4. Instalacja i zarządzanie” wydawnictwa Helion.

Dlaczego warto czytać dzieciom?

Czy warto czytać dzieciom?

Przecież mamy telewizje, internet, audiobooki czy nawet filmy, które zostały nakręcone na podstawie książek. Dla dzieci mamy przecież kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt, kanałów z bajkami. Właściwie moglibyśmy się obejść bez książek. No tak – szkoła – tam mamy zawsze „opóźnienie” w stosunku do reszty świata, więc w szkole książki są potrzebne, choć już od dawna mówi się o e-podręcznikach, więc teoretycznie ze szkoły też mogłyby zniknąć. Najprościej więc, to posadzić dzieciaki przed telewizorem, włączyć bajeczkę i właściwie wszystko mamy pod kontrolą, dlaczego więc, miałbym czytać dzieciom?