Rodzina w praktyce
Bycie tatą to najważniejsza rola w moim życiu
Właśnie czytasz

Idzie nowe

Idzie nowe

mężczyzna przed komputerem zakreśla dane na papierze

A miało być tak pięknie

Wakacje, wolna chata, wakacyjne plany z morzem na horyzoncie – miało być tak pięknie… Właściwie to jestem już po urlopie. Jeżeli można tak nazwać czas, gdy odświeżało się pokój dzieciom i jechało na drugi koniec Polski na pogrzeb pradziadka. Z resztą zamiast wycisnąć z okazji, jaką był wpis Rodzicu – spotkamy się w sądzie!, ostatnie poty (w ciągu 2 dni odwiedziło go ponad 10 000 osób) i zwiększyć swoją popularność, ja pojechałem na tydzień do dziadków i dzieci – są sprawy ważne i ważniejsze. Wszystkiego nie przewidzisz. Nie da się zaplanować i wykonać życia w 100%. Jak kiedyś powiedział Woody Allen:

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.

Woody Allen

Niemniej jednak urlop się skończył, a to oznacza powrót do pracy. Do pracy zarówno w sensie zawodowym, jak i do pracy nad blogiem, bo jest trochę do zrobienia i przyznam się szczerze, że mam dość ambitne plany. Idzie nowe. Mówiąc krótko na blogu będzie teraz więcej, częściej i na pewno lepiej.

Sierpień

Sierpień to szczególny miesiąc w moim życiu. To szczególny miesiąc na blogu. W tym roku (2015) będzie to pierwsza rocznica jego powstania, więc chciałbym w sierpniu zrobić kilka podsumowań, trochę się pochwalić i trochę wyznaczyć sobie nowe cele na rok następny. Mam nadzieję, że następny rok będzie tylko lepszy. Wierzę w to mocno.

Do zrobienia:
  1. Start w konkursie Blog Day Wrocław 2015 – szczegóły tutaj: Blog Day Wroclaw
  2. Wpis o konkursie fotograficznym dla Fundacji Dzieci Niczyje
  3.  Seria wpisów o blogowaniu – wpis pierwszy o hostingu, wpis kolejny o domenie
  4. Wpis pod tytułem „Czego o mnie nie wiesz”, bo trochę czasu minęło i pasowałby się trochę Wam przedstawić
  5. Przypomnieć kilka wpisów dla nowych czytelników, które według mnie zasłużyły na to, ale też takich, które według Was zasłużyły, bo miały największą liczbę odsłon. Będzie mała retrospekcja.

Najważniejszy jest plan

Opowiedziałem Wam, co planuję na ten miesiąc. Będzie ciekawie. Będę wspominał i cieszył się z moich małych sukcesów. Będziecie ze mną?

Bartek

Made with   | Motyw: RWP Start by Bartek - napisałem sobie sam. Copyright © 2014-2019. All right reserved.