Jak spędziliśmy weekend majowy

Małe marzenia

Czy można spędzić aktywnie czas z małymi dziećmi? Oczywiście, że można. Nam się udało, a łatwo wcale nie było – czytaj Szukam pracy i Nigdy się nie poddawajA jednak, pomimo tych wszystkich trudności, kłopotów z pracą, staramy się realizować nasze małe marzenia i marzenia naszych dzieci. Oto mała fotorelacja z naszego weekendu, ale też pomysł dla Was gdzie wybrać się na wekkend z dziećmi.

Piątek, 1 maja 2015

Kilka kilometrów od nas jest Muzeum Techniki i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Stare pociągi, historia kolejnictwa, ale też komputer „Odra” i sprzęty domowe z przed wielu, wielu lat – to wszystko możecie tam zobaczyć.

Sobota, 2 maja 2015

Tym razem krótka wycieczka „za miasto” – tama w Zagórzu Śląskim i niespodzianka dla chłopaków (a może dla Taty też trochę)… małe lotnisko w Świebodzicach i prawdziwy samolot, w którym oczywiście, chłopaki siedzieli.

Niedziela, 3 maja 2015

Skoro było coś dla chłopców, to teraz czas coś dla dziewczyn. Arboretum w Wojsławicach – kwiaty, drzewa i sporo trawy, a że mieliśmy piękną i słoneczną pogodę, to wycieczka się udała. Arboretum, to taki ogród botaniczny, tylko trochę większy, albo nawet dużo, dużo większy… To zapraszam na kilka zdjęć z ostatniego dnia naszego weekendu. (zdjęcia w Arboretum robiło moja ukochana żona)

Weekend z dziećmi – CDN

A wy znacie jakieś ciekawe miejsce na weekend z dziećmi? Bo my na pewno jeszcze gdzieś pojedziemy i zdamy wam foto relację